15 Comments
founding

Aš jau nebežinau, ko labiau laukiam: knygos skirsnių ar “Skaidrinam” ataskaitų. Ypač su šios lyriniais potėpiais po kiekvieno tarybos nario, pavojingai panašu! Bet sprandas šiurpsta, kad savivaldos realybė taip sėkmingai konkuruoja su žmogaus fantazijos kūriniu.

Expand full comment

"pilasi tarsi rytojaus nebūtų" - epic! :D

Expand full comment

Kuo toliau, tuo smagiau. Įdomu, kiek iš jų bus tokie pat drąsūs kaip ir imdami pinigus bei grąžins pinigus.

Laukiam gerbiamo Jonavos mero komentarų (panašu, kad dar ilgai lauksime). Taip pat labai įdomu, kaip sureaguos gerbiama LSDP pirmininkė V. Blinkevičiūtė, juk ji taip intensyviai komentavo ir smerkė kitų partijų prisidirbusius narius. Ar pavyks jai išlikti tokiai pačiai kritiškai savo partijos narių poelgiams aptarti??

Expand full comment

Sveiki,

Ar bus Alytaus miesto savivaldybė? Pati dirbu mokykloje Alytuje, pailgintos dienos grupės auklėtoja, mūsų algos mokamos iš savivaldybės biudžeto. Jau dvejus metus, savivaldybė, vykdo šių grupių lankomumo patikrą, siekiant sumažinti etatų skaičių. Grupės paslauga yra mokoma, žinoma, suma labai minimali 15€. ,Nors, nuo 2023 m gegužės 25 d. dienos tarybos posėdžio mokama suma bus 25€. 2022 m. Grupių auklėtojos vienintelės negavome kalėdinio priedo, nes neva pritrūko lėšų. Todėl labai įdomu politikų įsisavinamų lėšų dydis

Expand full comment

Kaip jiems laiko viskam užtenka.

nuvažiuoti 8000km vidutiniu greičiu 50km/h reikia 160h. Vidutiniškai per mėn yra viso 168 darbo valandos. Įvertinus kad tarybos nariai dar dirba kitus darbus, panašu, kad paralelinėje visatoje gyvena su kita laiko tėkme.

Pvz.: Arvydas Gasys dirba medicinos įstaigose:

UAB "Rimkų šeimos sveikatos centras"

Jonavos PSPC

VšĮ "Jonavos ligoninė"

Spėja žmogus ir tarybos posėdžiuose dalyvauti ir ligonius priimti ir kuro 45 kartus užsipilti ir tarybos reikalais 8000km nuvažiuoti.

Expand full comment

O pagal čekius prie dažnos banko kortelės ir po lojalumo kortelės numerį rasim, ir ne vieną.. kaip visą tą gėrį kišenėsna susidėt? :)

Expand full comment

Turėtų būti be galo linksma gyventi rajonuose - tiek švenčių ir renginių! Nespėji suktis

Expand full comment

Skaitant Skaidrinam tekstus tinka daina: NL - ruri ruri

Expand full comment
founding

atostogos - yra daugiau laiko piltis kurui :D

Expand full comment

Gal tik pastebėjimas jog dujas ir benziną pilti vienu kartu kaip ir OK. Visi automobiliai varomi dujomis, varomi ir benzinu (naudojamas užkūrimui ir pašildymui, i dujas persijungiua esant šiltam varikliui). Man užtekdavo vieno bako metams (+-)

Expand full comment

Ačiū už šitą titanišką darbą ! Įdomybės tęsiasi

Expand full comment

o Skvernelis kikena sau į kumštuką?

Expand full comment
founding

Andriau, neteko kalbint kokių nors degalinių atstovų? Įdomi būtų jų pozicija. Gal vis gi įmanoma pagal kvitą identifikuot asmenį, nesidengiat BDAR. Ar policijai užklausus tas tamptų įmanoma? Ar jau operatoriai gavo kokią nors vadovybės informaciją su pabarimu ir nurodymais neberinkti kvitų? Įdomu, ar jie pasakytų, kad jų darbuotojai tikrai "neskaidrina" valdžiažmogiams išmokų...

Expand full comment